Cookies help us provide better user experience. By using our website, you agree to the use of cookies.

Asrin Beach Hotel
Akdeniz Sahilinin Gizli Cenneti

Air conditioning Baby cot Balcony Bathroom Free parking Internet Mini-bar Satellite chanels Shower-room Telephone Television Terrasse WiFi

Asrın Beach Hotel Alanya yarım asırlık geçmişe sahip olan Asrın Group A.Ş. Ankara Türkiye Merkezli olup yıllardır misafirlerine en iyi hizmet verme ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Asrın Turizm A.Ş kuruluşudur.Sezon süresince misafirlerine en iyi hizmeti veren Asrın Beach Hotel ,Almanya,Fransa,Belçika,Rusya ve Türkiye ağırlıkta olmak üzere,çok uluslu bir müşteri portföyünü ağırlamıştır.

Türkiye’mizin tatil cenneti Alanya’nın en temiz ve doğal halini saklayan Türkler mevkiinde  Misafir odaklı  hizmet kalitesini ilke edinmiş Asrin Beach Hotel,misafirlerini her şey dahil konseptiyle en iyi şekilde ağırlamaktadır… 

Geniş bir araziye sahip olan tesis özel tasarlanmış peyzajı içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları,Akdeniz iklimi özelliğini taşıyan bitki türleri,her türlü beklentiye hizmet veren süs ve yüzme havuzları,sadece yürüyüş mesafesinde olan İncekum Plajı ile denizin ve güneşin tadına varacaksınız. 

Otelimiz ;

Asrın Beach  Hotel; siz değerli konuklarının her türlü istek ve ihtiyaçları göz önünde tutularak hazırlanmış 500 yatak kapasiteli odaları ile  her türlü konaklamalarınızda ferah , çağdaş ve konforlu mekanlar sunmaktadır.

Odalarımızın her biri rahatınız düşünülerek özenle hazırlanmıştır...

Asrın Beach Hotel  ,restorantında her damak zevkine hitap edebilecek zengin bir mutfağa sahip olan bahçe manzarası eşliğinde mükemmel bir ziyafet sunuyor.

 Asrın Beach Hotel  içerisinde hizmet veren  revir, ve ihtiyaç halinde kısa sürede otele ulaşan ambulans hizmeti ile anlaşmalı sağlık ekibi yer almaktadır.

Asrın  Spa & Wellness Club profesyonel ekibi ile hizmet veren sağlık klübü ile günün yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.

Yüzme havuzu ve çocuk havuzu,Türk Hamamı, VIP masaj odaları, sauna,  fin hamamı ve aynı zamanda aromaterapik masaj çeşitleri ile üstün hizmet kalitesine sahip olan Asrın Spa & Wellness Club’ta kendinizi yeniliyebilir ve günün stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Asrın Beach Hotel – Alanya, muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır. 

Let us know what you think

* Required field